Opleidingsadvies

Weet u niet waar u moet beginnen? Wat is de juiste investering voor uw bedrijf? Waarvoor kunt u subsidie krijgen en hoe zet u de aanvraag hiervan in gang? Bij al deze vragen kan een scholingsconsulent u helpen. De scholingsconsulent komt geheel vrijblijvend bij u op het bedrijf en brengt uw wensen en behoeften in kaart. Op basis van die gegevens geeft de scholingsconsulent advies over een mogelijk passende opleiding en helpt u bij de aanvraag van subsidies. De scholingsconsulenten werken geheel onafhankelijk.

Elke sector heeft zijn eigen scholingsconsulent. Heeft u een opleidingsbehoefte, maar weet u niet waar te beginnen? Neem dan contact op met één van de scholingsconsulenten.

Akkerbouw en Vollegrondsgroenteteelt
Hans Schilders
T: 06 30601425
E: hans@talentoogst.nl

Glastuinbouw
Anneke Postma
T: 06 30108236
E: a.postma@kasgroeit.nl

Mara Juckers
T: 06 30108261
E: m.juckers@kasgroeit.nl

Jolanda Rosloot
T: 06 30108092
E: j.rosloot@kasgroeit.nl

Boomkwekerij
Piet Verhoeven
T: 06 30108049
E: p.verhoeven@talentboom.nl

Mariëlle Mulder
T: 06 57643458
E: m.mulder@talentboom.nl

0

% van de arbeidsmigranten in de agrosector is verzekerd via LTO Arbeidskracht

Ruim

0

Europese werkzoekenden in de CV-bank van Seasonalwork.NL

Al meer dan

0

jaar de grootste payrollaanbieder
in de agrarische sector

0

opleidingen
afgestemd op uw specifieke wensen

Waar kunnen wij u mee helpen?

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Aanmelden nieuwsbrief

Altijd als eerste op de hoogte.

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

LTO Arbeidskracht ontzorgt agrarische werkgevers

Vragen? Bel onze helpdesk:

Maandag t/m vrijdag, 8.30 - 17.00 uur
  • Kostenbesparend op uw loonkosten
  • Ruim gevulde CV-bank
  • Uitgebreid opleidingsaanbod
  • Uw werknemers goed verzekerd